Homepagina Sites van de maand Dienstverleners FAQ Contact - Help Nieuwsbrief Login exploitant

en fr Meetingrooms : Verhuur van zalen

U bent hier: Homepagina > gids > Brussel > EEBIC

TERUG
gids

Wat zoekt u?
Zalen
Dienstverleners
Op naam zoeken :
Type evenement
Provincie
Stad


uitgebreid zoeken

Nieuw

Mozaik Etterbeek

Abc def Zaventem

Chez Mathilde Rochefort

Loup et Moi Uccle

Barrière De Transinne Transinne


Partners

Ceremony.be RestoBookings.be Resto.be Hotels.be


Log in
Login exploitant

EEBIC in Anderlecht


Verhuur van zaal
EEBIC (Anderlecht)

Joseph Wybranlaan 40
1070 Anderlecht
Telefoon : 02.529.58.11 / Fax : 02.529.59.22
Email : info@eebic.be
Website : www.eebic.be


Voor alle inlichtingen contacteer :

Anne Caudron


OMSCHRIJVING
EEBIC, een bedrijvencentrum vlakbij de Brusselse Ring en makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, stelt U vijf volledig uitgeruste vergaderzalen ter beschikking, voor 2 tot 50 personen. Via een traiteurdienst kan een ontbijt of een lunch georganiseerd worden. Cafetaria ter beschikking.

Locaties in de buurt EEBIC Anderlecht


U wilt een vergaderruimte huren zoals "EEBIC" ? Een plaats afhuren (hotel, restaurant ...)?
Denk aan Meetingrooms voor uw lokatie (EEBIC).

EEBIC

Salle 5 Salle 12 Salle 10

Foto's van de zalen

Salle 5 Salle 5
meer foto's
Salle 12 Salle 12
meer foto's
Salle 10 Salle 10
meer foto's

maximum capaciteit

oppervlaktezittendreceptie
Salle 555 m220 - 20 -
Salle 1250 m220 - 20 -
Salle 950 m220 - 20 -
Salle 1030 m210 - 10 -
Salle 1130 m210 - 10 -
Salle 11+1280 m230 - 40 -
Salle 11+12+13110 m236 - 50 -

prijs

prijs €prijs per halve dag €prijs per avond €
Salle 5905555
Salle 12905555
Salle 9905555
Salle 10553030
Salle 11553030
Salle 11+121107070
Salle 11+12+13170105105
accommodaties
  • Conferentiemateriaal
  • Honden toegelaten
  • Traiteur naar keuze
  • Tuin
  • Helihaven
  • Licht-en geluidsinstallatie
  • Parking(oplossing)
  • Faciliteiten voor mindervaliden
  • Ontbijt
  • Businesscenter
  • Lijst van traiteurs
Type evenement
  • Conferentie
  • Incentive
  • Persconferentie
  • Beurs
  • Seminarie
  • Businessbespreking
  maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
am v v v v v x x
pm v v v v v x x

Wekelijkse sluiting : Zaterdag en zondag (mogelijkheid tot huren maar op aanvraag)


EEBIC

Joseph Wybranlaan 40
1070 Anderlecht

* vereiste velden